ArcGIS Dashboards'un Temelleri
ArcGIS Dashboards'un Temelleri

ArcGIS Dashboards'un Temelleri (ArcGIS Dashboards)

Tedarikçi : Esri Türkiye
Fiyat : ₺1.250,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.475,00

Çalışmayanlar, akademisyenler, öğrenciler, öğretmenler ve oda üyelerine özel fiyatlarımız için Eğitim Yaygınlaştırma ve Geliştirme Yöneticimize ulaşınız. 

E-mail: [email protected]

ArcGIS Dashboards'un Temelleri

CBS verilerinizi bir bakışta kavrayın. Bu eğitimde, ilgi çekici görsel tasarıma sahip yönetim panelleri kullanarak çok sayıda veriyi basit ve etkili bir şekilde nasıl sunabileceğiniz hakkında bilgi edineceksiniz. Veri kümelerini tek bir ekranda görselleştirerek dinamik bir şekilde verileri keşfetmeyi, saha operasyonlarını gerçek zamanlı takip edebilmeyi ve bilinçli kararlar alabilmeyi sağlayan yönetim panelleri oluşturmayı öğreneceksiniz. Kurs boyunca, yönetim paneli türlerini, ögelerini düzenlemeyi, tasarım tekniklerini ve tasarımında dikkat edilmesi gerekenleri göreceksiniz. Böylece hedef kitlenizin ihtiyaç duyabileceği bilgileri sağlamak için en iyi yönetim panelini nasıl yapılandırabileceğinizi öğreneceksiniz. 

 

Kazanımlar 

 

Bu eğitimi tamamladığınızda; 

 

- Bir yönetim paneline farklı kaynaklardan veriler ekleyebileceksiniz.  

- Haritalar, grafikler, göstergeler ve listeler de dahil olmak üzere çeşitli yönetim paneli ögelerini yapılandırabileceksiniz.  

- Verilerinizin görünümünü yöneterek oluşturduğunuz yönetim panelinin görselliğini arttırabileceksiniz.