ArcGIS ile Saha Verilerini Toplama ve Yönetme
ArcGIS ile Saha Verilerini Toplama ve Yönetme

ArcGIS ile Saha Verilerini Toplama ve Yönetme (ArcGIS Saha Uygulamaları)

Tedarikçi : Esri Türkiye
Fiyat : ₺2.500,00  + KDV
KDV Dahil : ₺2.950,00

Çalışmayanlar, akademisyenler, öğrenciler, öğretmenler ve oda üyelerine özel fiyatlarımız için Eğitim Yaygınlaştırma ve Geliştirme Yöneticimize ulaşınız. 

E-mail: [email protected]

ArcGIS ile Saha Verilerini Toplama ve Yönetme 

 

Bu eğitimimizde coğrafi bilgi sistemlerini kullanarak bilinçli kararlar verebileceğiniz doğru ve güncel verileri verimli bir şekilde nasıl elde edebileceğinizi öğreneceksiniz. ArcGIS platformunu kullanarak saha ve ofis çalışmalarınızı nasıl entegre edebileceğinizi keşfedeceksiniz.

ArcGIS saha uygulamalarıyla arazi çalışmaları için harcadığınız zamandan kazanarak verileri nasıl aktif bir şekilde toplayabileceğinizi öğreneceksiniz. Eğer bir kurum olarak bu eğitim ile ilgileniyorsanız, ArcGIS saha uygulamalarını yapılandırma ve dağıtma için en iyi uygulama yöntemleri hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca eğitim içerisinde mobil cihazlarınızı kullanarak veri toplamayı deneyimleyeceksiniz. 

 

Kazanımlar 

 

Bu eğitimi tamamladığınızda; 

- Sahadan verileri toplamak için kullanabileceğiniz web haritaları ve anket formlarını oluşturabilecek ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde yapılandırabileceksiniz.  

- Saha görevlerini personellerinize uygun bir şekilde oluşturabilecek ve iş ataması yaparak arazi çalışmalarınızı ofisten yönetebileceksiniz.  

- Gerçek zamanlı saha verilerini gözlemleyebilecek ve hızla bu verileri depolayabileceksiniz. 

- Bir yönetim paneli kullanarak saha çalışmalarına dair tüm süreci yakından takip edebileceksiniz.